Skorzystaj z dziesiątków lat doświadczenia i szerokiej oferty niezawodnych i efektywnych urządzeń wibracyjnych marki OVIBRA. Rozwiąż swoje problemy z procesowaniem materiałów sypkich i kawałkowych z pomocą naszych ekspertów.

CZĘŚCI

Pracownicy marki OVIBRA udzielą pomocy w prawidłowym dobraniu części zamiennych do urządzeń wibracyjnych, w tym wymiennych rynien (koryt) przenośników i podajników, rusztów, elementów zawieszenia i amortyzatorów, belek wibracyjnych, sit oraz wielu innych.

USŁUGI

Firma KMC Global Europe Sp. z o. o., wyłączny właściciel marki OVIBRA, posiada dobrze wyposażony park maszynowy mieszczący się w hali produkcyjnej w Opolu. Świadczymy usługi z zakresu obróbki stali: cięcie, obróbka powierzchniowa, spawanie itp. Dodatkowo świadczymy usługi przeglądów pogwarancyjnych maszyn wibracyjnych.

DORADZTWO

Jeśli masz wątpliwości dotyczące Twojego obecnego lub planowanego wyposażenia do procesowania materiałów sypkich lub kawałkowych, skontaktuj się z nami, Nasi pracownicy pomogą w doborze odpowiednich dla Twojej firmy maszyn.