Jesteśmy wiodącym projektantem i producentem systemów opartych na technice wibracyjnej. Nasze urządzenia pozwalają na transport technologiczny, przesiewanie oraz sortowanie materiałów sypkich i kawałkowych dla każdej głównej gałęzi przemysłu. W naszej ofercie znajdują się przesiewacze, podajniki, przenośniki, kraty i stoły wibracyjne, etc. Wszystkie nasze urządzenia są projektowane i wytwarzane z myślą o kliencie, jego indywidualnych potrzebach i wymaganiach.

Nasz proces przygotowania oferty zaczynamy od zebrania informacji o potrzebach klientów, włączając w to odwiedziny w zakładzie klienta i wykonanie wizji lokalnej wraz z inwentaryzacją. Po zebraniu kompletu informacji uruchomiamy proces selekcji odpowiednich urządzeń ze szczególnym uwzględnieniem ich skuteczności i niezawodności. Na wszystkie nasze urządzenia dajemy 100% Gwarancji Osiągów.

KMC Global Europe jest otwarta na innowacje i ciągłe udoskonalanie linii produktowych. Współpracujemy od lat z krakowską Akademią Górniczo-Hutniczą, wspólnie opracowując nowe produkty i rozwiązania. W ramach grupy KMC Global realizację nowych pomysłów i rozwiązań wspierają inżynierowie Triple S Mechanics – teksańskiego producenta urządzeń wibracyjnych z ponad stuletnią tradycją.

Jak możemy Ci pomóc?

Skontaktuj się z nami!