OVIBRA jako część firmy KMC Global Europe jest odpowiedzialna za projektowanie i produkcję systemów opartych na technice wibracyjnej. Nasze urządzenia pozwalają na transport technologiczny, przesiewanie oraz sortowanie materiałów sypkich i kawałkowych dla niemal każdej gałęzi przemysłu. W naszej ofercie znajdują się przesiewacze, podajniki, przenośniki, kraty i stoły wibracyjne, etc. Wszystkie nasze urządzenia są projektowane i wytwarzane z myślą o kliencie, jego indywidualnych potrzebach i wymaganiach.

Nasz proces przygotowania oferty zaczynamy od zebrania informacji o potrzebach klientów, włączając w to wizję lokalną przeprowadzaną w zakładzie klienta. Po zebraniu kompletu informacji uruchomiamy proces selekcji odpowiednich urządzeń ze szczególnym uwzględnieniem ich skuteczności i niezawodności. KMC Global Europe jest otwarta na innowacje i ciągłe udoskonalanie linii produktowych. Od lat współpracujemy z naukowcami z dziedziny wibracji z krakowskiej Akademii Górniczo-Hutniczej.
W ramach grupy KMC Global realizację nowych pomysłów i rozwiązań wspierają inżynierowie Triple S Mechanics – teksańskiego producenta urządzeń wibracyjnych z ponad stuletnią tradycją.

Jak możemy Ci pomóc?

Skontaktuj się z nami!