W OVIBRA znajdziesz nie tylko najlepsze przesiewacze wibracyjne ale również entuzjazm w sprostaniu twoim wyzwaniom w tej dziedzinie.

OVIBRA specjalizuje się w produkcji szerokiego zakresu przesiewaczy wibracyjnych. Dziesiątki lat tradycji i praktyki są wspierane badaniami i będącymi ich efektem innowacjami, popartymi wnioskami patentowymi. W naszej ofercie, oprócz rozwiązań klasycznych, znajdują się niezawodne i energooszczędne przesiewacze typu VPI i VPJ, a także przesiewacze Hybrydowe, będące wynikiem naszych badań i inwencji.

Oczywiście, oferujemy również tradycyjne przesiewacze wibracyjne, dopracowane w każdym szczególe i wyposażone w najnowsze rozwiązania. Będąc częścią globalnej grupy producentów maszym KMC Global (USA) możemy dodatkowo oferować niezawodne przesiewacze naszej amerykańskiej firmy siostrzanej SSS Dynamics z Huston, Texas.

Dzięki takiemu podejściu eksperci OVIBRA mogą dla każdego wyzwania związanego z przesiewaniem znaleźć optymalne rozwiązanie, poparte nie tylko licznymi wdrożeniami, ale również testami na rzeczywistych maszynach.

Umów się na konsultacje – zabierz ze sobą swój materiał w celu zrobienia testów.